Toto je vyrovnávací paměť vyhledávače Google pro adresu https://kdaiz.fjfi.cvut.cz/2-uncategorised/39-hana-prusova. Je to snímek stránky, tak jak se zobrazila 3. listopad 2023 20:27:09 GMT. Aktuální stránka se mezitím mohla změnit. Další informace.
Plná verzePouze textová verzeZobrazit zdroj
Tip: Chcete-li na této stránce rychle najít hledaný výraz, stiskněte klávesy Ctrl+F nebo ⌘-F (Mac) a použijte lištu Najít.
Mgr. Hana Průšová, Ph.D.

Výuka v aktuálním semestru

V roce 2010 absolvovala na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze, obor chemie životního prostředí. Od začátku roku 2011 pracuje na KDAIZ jako výzkumný pracovník, od roku 2012 se věnovala Ph.D. studiu obor Jaderné inženýrství a v roce 2019 studium ukončila obhájením dizertační práce na téma Výzkum maleb a historických fotografií metodou rentgenové fluorescenční analýzy. V minulosti byl jejím projektem na katedře vývoj metody termoluminiscenčního datování v laboratoři kvantitativních metod výzkumu památek na FS v Dejvicích. V současnosti se věnuje výzkumu v oboru gelové dozimetrie.